Укренерго: найближчим часом можуть початися аварійні відключення електроенергії

Atn.ua

На офіційному сайті компанії Укренерго з’явилося повідомлення, в якому говориться, що у зв’язку з високою температурою повітря, виведенням з ладу блоків ТЕС й нерегулярним постачанням вугілля, може відбутися аварійне відключення електроенергії. Відзначається, що представники компанії вже направили в РНБОУ відповідний лист з приводу врегулювання даної ситуації.

Повідомляється, що проблеми з постачанням електроенергії можуть виникнути через порушення балансу виробництва та споживання електроенергії. За останні кілька тижнів, протягом яких зберігалася підвищена температура повітря, пік споживання електроенергії склав 17 935 МВт. Як пояснюють в компанії, в такій ситуації для оптимальної роботи ТЕС потрібні резервні потужності, однак більша частина енергоблоків перебуває в ремонті. Крім того, через підвищену температуру повітря запаси вугілля на складах зменшилися майже на 10%.

Atn.ua

Представники Укренерго відзначили, що якщо ситуація продовжить погіршуватися, то вони змушені будуть застосувати аварійне відключення. За словами фахівців, для запобігання подібної ситуації, необхідно відновити роботу ТЕС, які на даний момент знаходяться в ремонті, а також налагодити стабільне постачання вугілля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*