Правоохоронні органи України розслідують захоплення влади Порошенка, Парубієм і Гройсманом

niklife.com.ua

За повідомленням новинного агентства «Дзеркало тижня» ще місяць тому на розгляд ДБР надійшло звернення від членів «Опоблоку» з приводу захоплення державної влади та перевищення службових повноважень екс-президентом України Петром Порошенком.

До переліку політиків, які за даними авторів звернення підтримували неконституційну діяльність Порошенка, увійшли спікер ВР Андрій Парубій та прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Джерела видання повідомляють, що зараз почалися допити у цій справі.

У зверненні членів «Опоблоку» зазначено, що Порошенко, Парубій та Гройсман, діючи в змові, захопили в країні владу, перевищили власні повноваження й тим самим порушили одразу кілька положень Конституції. В якості одного з аргументів депутати наводять той факт, що в момент призначення Гройсмана прем’єр-міністром у ВР не була сформована коаліція як того вимагає Основний закон.

niklife.com.ua

На думку експертів, після того, як КСУ прийняв рішення про визнання конституційним указу президента про розпуск парламенту, звернення членів «Опоблоку» може стати дійсно небезпечним для Порошенка та його «спільників».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*