Мер Черкас возить на власному авто молодят у день весілля

Vanil-photo.com.ua

Голова міської адміністрації міста Черкаси Анатолій Бондаренко почав возити молодят до РАГСу на власному автомобілі марки Mercedes.

Згідно з інформацією, жителі Черкас Оксана та Дмитро стали першими молодятами, яких до Палацу одружень Анатолій Бондаренко відвіз особисто. Молодята були обрані, оскільки вони першими сповістили мера про те, що бажають, щоб він взяв участь в їх святі.

Міський голова зазначив, що він хоче, щоб місто Черкаси знали не тільки по працьовитих жителях та наявності річки Дніпро, а і як про місто, мер якого вітає та відвозить у РАЦС молодят. Відзначається, що для них зробили окрему страховку, щоб вони були у безпеці.

Vanil-photo.com.ua

Бондаренко повідомив, що буде особистим водієм Оксани та Дмитра, які повинні запам’ятати цей день на все життя. Відзначається, що на 29 червня вже є пари, які бажають, щоб їх водієм був міський голова.

За словами мера, робота суботами є для нього звичайною справою, однак зараз трохи спекотно. Бондаренко зазначив, що для ще кількох пар він зможе бути водієм, а після цього до даного завдання будуть підключені його помічники.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*