Гройсман заблокував перехід ринку палива України до прозорих правил

nabludatel.net

З 1 липня в Україні має набути чинності закон, який передбачає ліцензування всіх операцій з паливом, що допоможе знизити рівень махінацій в даній сфері. Однак 22 липня стало відомо, що Кабмін на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом має намір відстрочити перехід до прозорих правил роботи паливного ринку, заблокувавши введення електронних акцизних накладних.

nabludatel.net

На думку журналіста Євгена Плінского, позиція Гройсмана говорить про те, що він зацікавлений в збереженні тіньового ринку й різних махінаціях. Державі це коштуватиме мільярди гривень і в результаті може обернутися глибокою кризою. Для гравців тіньового ринку відстрочка ліцензування операцій з реалізації нафтопродуктів є величезним плюсом. За словами журналіста, в Україні на сьогодні близько 40% нелегальних АЗС, які не платять податки в бюджет держави.

Як зазначає Плінскій, заручившись підтримкою прем’єр-міністра, власники нелегальних АЗС й надалі зможуть продавати водіям сумнівне пальне, а ринок нелегального палива буде лише зростати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*