Прикордонники України не взяли хабарів на суму понад 1 мільйон гривень

gottstat.com

Прес-служба Державної прикордонної служби України повідомляє про те, що загальна сума хабарів з початку поточного року, від яких відмовилися співробітники ДПСУ, склала понад 1 мільйон гривень.

Згідно з інформацією відомства, лише за 21 червня 2019 року службовців на кордоні намагалися підкупити 3 іноземці, які пропонували 5 тис. російських рублів, а також 4 тис. гривень. Зокрема, громадянин Таджикистану, який прибув на літаку з Мінська, намагався дати хабар прикордонникам, оскільки не зміг підтвердити мету свого візиту в Україну. Співробітники Держприкордонслужби не пропустили іноземця, після чого був запропонований підкуп у розмірі 3,5 тис. грн. Після відмови з боку службовця взяти гроші, правопорушнику заборонили в’їжджати на територію нашої держави на 3 роки, а також повідомили про факт пропонування хабаря у компетентні органи. Даний інцидент стався у пункті пропуску «Бориспіль».

Другий інцидент стався у пункті пропуску «Кучурган-авто». За безперешкодний перетин кордону громадянин Російської Федерації запропонував службовцям Держприкордонслужби 250 грн. Але прикордонники відмовилися прийняти кошти, а також вирішили не пропустити іноземця на територію України. Також на правопорушника накладено заборону на в’їзд до нашої держави терміном 3 роки.

gottstat.com

Третій хабар пропонувала громадянка Росії з дитиною. Вона запропонувала 5 тис. рублів за перетин кордону без наявності необхідних документів. Службовці відмовилися брати гроші, а факт хабаря був зафіксований встановленим порядком. Також жінку передали Нацполіції за фактом правопорушення за статтею 369 Кримінального кодексу України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*