Україні потрібні не нові обличчя, а розумні та ефективні

newsone.ua

Юрій Михальчишин, експерт з питань безпеки, заявив в ефірі телеканалу «ZIK», що Україна потребує не нових облич у політичній сфері держави, а розумних, дієвих та ефективних.

В ефірі інтерактивного ток-шоу «Народ проти» Юрій Михальчишин зазначив, що запит на т.зв. «нові обличчя» є нормальною частиною очікування розсудливого народу напередодні виборів.

Експерт заявив, що був збентежений напередодні виборів чути про нових людей, зокрема від друга та колишнього сусіда Святослава Вакарчука, який був парламентарієм, а його батько займав пост голови Міністерства освіти. На думку Михальчишина, батько Вакарчука, можливо, був найкращим міністром за всю історію України як незалежної держави.

newsone.ua

Михальчишин зазначив, що при тому, що ці люди глибоко з системи, саме вони складали як наукову, так і політичну еліту України. А нині вони говорять про нові обличчя, які здатні змінити поточний стан справ у державі.

За словами експерта, нові особи не є ліками, здатним вилікувати хвороби нашої держави — стагнацію та кризу. Україні необхідні розумні, ефективні та дієві особи. А на майбутніх виборах потрібно зайнятися поверненням інтелекту у політику.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*