В Україну, під виглядом приватних посилок, імпортують мільйонні комерційні вантажі

uriston.com

Інформаційне видання «ZN.UA», посилаючись на статтю експертів Сергія Следзя та Євгена Плинского, інформує, що з початку наступного місяця в нашій країні починають діяти нові правила оподаткування. Зазначається, що протягом останніх п’яти років на тлі буму електронної комерції, чисельність товарів, що надходять в Україну за допомогою операторів доставлення, зросла в десятки разів.

Нині майже будь-яка людина здатна за допомогою смартфона придбати товар, виготовлений в будь-якій країні світу. Проте в рамках багатомільйонних особистих покупок сформувався й тіньовий сектор. Так, за нормою в 150 євро неоподатковуваних особистих покупок в нашу країну прибутку комерційні партії вантажів, вартість яких прирівнюється до мільйонів євро.

Експерти вважають, що, якщо продаж нелегального імпорту всередині України ніхто не контролює, то єдиною проблемою для тіньового бізнесу є імпорт товару на українську територію. Водночас, найбільш слушне рішення не змусило себе чекати, та тіньовий бізнес для імпорту товару став використовувати посилки.

uriston.com

Експерти підкреслили, що тільки в минулому року чисельність МПВ, відправлених в нашу країну збільшився на 12,4 мільйона штук. Всього ж протягом минулого року в Україну понад 42,8 мільйона міжнародних імпортних та експортних відправлень. Дані відправлення на 45% перевищують показники за 2017 рік.

Таким чином, автори статті підкреслюють, що загальна вартість товарів, що поставляються в нашу країну, всіма операторами МПО та МЕО перевищує мільярд євро.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*