Україна невизнаний лідер серед країн за кількістю хворих на кір

dosie.su

Уляна Супрун, яка очолює міністерство охорони здоров’я, у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в Україні зафіксована катастрофічна ситуація з вакциною проти кору. Дана заява була зроблена у вигляді коментаря до дослідження «Welcome Global Monitor», яке проводилось в минулому році. В ході даного дослідження, в 144-х державах вивчалася думка громадян про їх ставлення до вакцини, а також рівень їх довіри до медичного персоналу та дослідників.

В. о. голови відомства підкреслила, що в нашій країні громадяни практично не висловлюють довіру до медикаментів. Так, лише 29% респондентів вважають, що вакцина безпечна для їх здоров’я. Водночас, 46% українців частково згодні з цим твердженням. Ще 50% респондентів вважають, що вакцинація досить ефективна.

dosie.su

Згідно з результатами дослідження, наша країна знаходиться в списку країн-лідерів за кількістю хворих на кір. Крім України, в даний список входять Мадагаскар, Філіппіни, Ємен, Бразилія, Сербія, Судан, Таїланд та Франція. При цьому, Супрун звернула увагу на те, що в усіх регіонах нашої країни є необхідні вакцини, та будь-який громадянин може зробити щеплення. Саме вакцинація є єдиним захистом від кору.

Також зазначається, що з початку поточного року на кір захворіло понад 54-х тисяч українців. За аналогічний період, хвороба забрала життя 18-ти громадян. З літа 2017 року на кір захворіли понад 110 тисяч громадян, загинули – 39.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*