Чехія виходить на Майдан

hyser.com.ua

Кілька сотень тисяч людей у столиці Чехії – Празі мають намір 23.06.19. вийти на масову акцію протесту. В ході даної демонстрації, чехи звернуться до голови уряду країни Андрія Бабіша із закликом покинути свою посаду.

Відзначається, що в Празі не було настільки масових протестів з часів 1989 року. Тоді в ході даних демонстрацій був повалений комуністичний режим, який діяв в той час в Чехословаччині.

Підкреслимо, що практично 400 тисяч чеських громадян підписали петицію про відставку прем’єра країни Бабіша. Відповідні протести виникли у зв’язку з підозрами, що Бабіш застосовував шахрайські схеми до субсидій Європейського союзу, які були виплачені його колишнім компаніям.

hyser.com.ua

Водночас, голова чеського уряду спростовує всі звинувачення та наполягає на тому, що його країна процвітає. Він підкреслив, що Чехія є найкращою країною в Європі, та це найкраще місце для інвестицій.

Нагадаємо, що протести в країні проходять з кінця квітня у зв’язку з планами голови чеського Мін’юсту провести реформу прокуратури та ліквідувати посаду генпрокурора, який повинен був прийняти рішення по кримінальній справі проти прем’єра. При цьому, в Чехії може відбутися судовий процес над Бабішем за підозрою в шахрайстві з субсидіями Європейського союзу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*