В’ятрович: поминальні заходи 22 червня в Україні – це радянський міф

www.novosti.in.ua

Голова Інституту нацпам’яті та кандидат в парламентарі ВРУ від партії «Європейська солідарність», головою якої є екс-президент Порошенко, Володимир В’ятрович у своєму профілі в соціальних мережах інформує про те, що є противником проведення поминальних заходів 22 червня.

Свою позицію керівник УІНП аргументує тим, що початком Другої світової війни для жителів нашої країни стало 1-е вересня 1939 року. Тоді наша країна стала одним з перших епіцентрів війни, саме українці першими поповнили список її учасників та загиблих.

Відповідно до закону, прийнятого у 2015 році, пам’ять всіх жертв заведено почитати саме 8-го травня. У зв’язку з цим, він вдався в питання про те, чому українці проводять жалобні заходи 22-го червня. В’ятрович вважає, що цей день є поєдинком двох тиранів, які й почали світову війну.

www.novosti.in.ua

Крім цього, В’ятрович звернув увагу на те, що поминальні заходи 22-го червня є частиною радянського міфу про те, що друга світова почалася лише в 1941 році разом з «віроломним нападом» німецьких військ. Даний міф намагається приховати третину війни, коли Радянський союз був союзником нацистської Німеччини, яка згодом на нього ж й напала. У зв’язку з цим, глава УІНП наполягає на тому, що українцям не слід проводити поминальні заходи в цей день, а вшановувати пам’ять жертв разом з іншими державами 8-го травня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*