Під Києвом горить металобаза. Поруч з нею є заправка

hromadske.ua

Керівник прес-центру ГУ ДСНС в Київській області Вікторія Рубан повідомила, що на Київщині, у місті Буча, зайнялася пожежа на металобазі. Вогонь спалахнув 23.06.19 в ранковий час доби.

Також варто підкреслити, що поруч з металобазою, на якій спалахнула пожежа, розміщена заправка. Підкреслюється, що на базі загорілися металеві ангари. За попередніми відомостями в приміщеннях знаходився одяг з секонд-хенду.

Повідомлення про пожежу ДСНС отримала після сьомої ранку, при цьому, локалізувати його вдалося тільки близько дев’ятої години. На даний момент все ще тривають роботи з ліквідації вогню. На місці інциденту працюють 9 одиниць техніки та більше ніж 30 осіб особового складу.

hromadske.ua

Рубан також зазначила, що в результаті пожежі ніхто не постраждав. При цьому, даючи відповідь на питання про заправку, що знаходиться поруч, вона підкреслила, що причин для хвилювання немає.

Варто підкреслити, що на офіційному сайті ДСНС розміщено попередження про пожежну небезпеку по всій країні, Києву та Київській області. Так, згідно з прогнозами Укргідрометцентру 23.06.19. в державі буде переважати надзвичайна пожежна небезпека.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*