Випробування Індією нової тактичної зброї зробило ближче війну з Пакистаном

sp.depositphotos.com

Інформаційне видання «National Interest» інформує, що випробування гіперзвукових ракет власної розробки, які проводить Індія, роблять на крок ближче війну з Пакистаном.

Кореспонденти видання підкреслили, що хоча й тестування нового виду озброєння, яке використовує ракету-носій «Агні-1» не обернулися успіхом, але ракета змогла злетіти в повітря. Відзначається, що випробування провалилися, оскільки ракета не могла досягти необхідної висоти.

Однак, на думку журналу, наявність подібного озброєння є ще одним кроком Індії в холодній війні з Пакистаном. Журналісти вважають, що особлива напруга створює той факт, що між столицями двох ворожих держав не більше чотирьохсот кілометрів.

sp.depositphotos.com

При цьому, хоч ракета й розвиває меншу швидкість, ніж озброєння Російської Федерації, вона все одно здатна досягти мети протягом декількох хвилин. Також наголошується, що для нанесення масштабних руйнувань, Індії не обов’язково використовувати ядерні боєголовки. Подібні руйнування може заподіяти всього один удар в ядерні арсенали Пакистану.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*