Усик зійдеться в поєдинку з боксером Енді Руїсом

smi.in.ua

Всесвітня боксерська організація прийняла рішення про призначення українського спортсмена Олександра Усика обов’язковим кандидатом на свій пояс в категорії надважкої ваги. На даний момент цим титулом володіє Енді Руїс, він відібрав його та ще 3 пояси у спортсмена Ентоні Джошуа, коли здобув перемогу в бою, відправивши суперника у нокаут.

Варто підкреслити, що організацію не всі сприймають позитивно, оскільки боксером, що володіє найвищим рейтингом сьогодні є Ділліан Уайт. Прихильники саме цього спортсмена наполягали на тому, щоб рішення було прийнято WBO після того, як відбудеться його поєдинок зі спортсменом Оскаром Ривасом. При цьому, в організації прийняли рішення, яке передбачає, що статут нашого співвітчизника Усика як суперчемпіона в категорії важкої ваги, дозволяє йому «переступити» через Уайта.

smi.in.ua

Необхідно нагадати, що перший бій Усика в категорії надважкої ваги відклали, оскільки спортсмен отримав травми. Тепер поєдинок з Карлосом Такама повинен відбутися у вересні поточного року в Сполучених Штатах Америки, а реванш спортсменів Руїса та Джошуа пройде в кінці поточного року.

Крім цього, раніше повідомлялося, що Усик закріпив за собою другу позицію в рейтингу кращих чемпіонів світу в категорії 1-го важкої ваги за версією WBC.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*