Митрополит Епіфаній: Православній Церкві України потрібні меценати

bankomet.com.ua

Митрополит Епіфаній, предстоятель ПЦУ у своєму інтерв’ю суспільно-політичному журналу «НВ» дав відповідь на питання стосовно того, чи надає допомогу ПЦУ Олександр Петровський, підприємець з міста Дніпро.

За словами Митрополита, Церква потребує меценатів, особливо тих, хто допомагає на місцях. Також на кошти, які одержуються від пожертвувань, немає можливості будувати храми, оскільки це досить дорого. А їх кількість за останні 20 років поповнилася сотнями нових.

bankomet.com.ua

Митрополит зазначив, що Петровський, хоч і виступає об’єктом безлічі обговорень, є меценатом лише Дніпровської єпархії. Однако Церква дуже вдячна за те, що бізнесмен продовжує надавати допомогу. Також голова ПЦУ повідомив, що для Церкви неважливо минуле людини. А у випадку з Олександром Петровським, якщо у нього й існують проблеми з законом, то їх рішенням має займатися держава.

Митрополит Епіфаній заявив, що якщо людина приходить до храму та кається у своїх гріхах, то Бог приймає молитви та відпускає гріхи. Та якщо після цього людина продовжує працювати на благо ПЦУ, то церква йому вдячна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*