Шахрай, ставлячи з себе главу МЗС Франції, вкрав понад 80 мільйонів євро, і втік в Україну

mpulse.top

Інтернет-спільнота активно обговорює історію франко-ізраїльського пародиста Гілберта Чіклі, якому за допомогою своїх професійних навичок вдалося провести масштабну аферу й заробити на ній близько 80 млн євро. Чіклі протягом двох років видавав себе за голову МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріана й виманював у впливових людей гроші.

mpulse.top

Повідомляється, що схожості з французьким міністром Чіклі вдалося домогтися користуючись спеціально створеною маскою та змінюючи голос. Схема, яка принесла пародисту мільйони євро, виглядала наступним чином: він дзвонив телефоном або по відеозв’язку впливовим людям й просив у них гроші нібито на викуп людей, що стали бранцями ісламістів. При цьому якщо передбачався відеозв’язок, Чіклі спеціально підбирав погане освітлення й погіршував якість відео, аби його не змогли відрізнити від Дріана.

Чіклі був затриманий ще у 2017 році на території України, куди він приїхав, щоб придбати чергову маску. Знайдені в його телефоні докази стали приводом для затримання, а після цього Чіклі деякий час пробув в українській в’язниці. Пізніше його відправили до Франції, де й по сьогодні триває розслідування, а сам Чіклі знаходиться у в’язниці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*