В Україні провели масштабні навчання із застосуванням авіації

nikolaev24.com.ua

На військовому полігоні «Широкий лан» на Миколаївщині були проведені збори за участю керівних складів зенітних ракетних, авіаційних, радіотехнічних, полків та бригад Повітряних Сил Збройних сил України.

Повідомлення командування ПС ЗСУ інформує про те, що командувач ПС генерал-полковник Сергій Дроздов керував даними зборами. Відзначається, що військовослужбовці у процесі практичної фази навчань залучили частини та підрозділи за допомогою найновіших засобів управління армією, пройшли ознайомлення з новою зброєю, а також порядком та методами її застосування. Відзначається, що у процесі практичної частини навчань були залучені різні види авіації, вертольоти, ЗРК, радіолокаційні станції, а також сучасні засоби радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби.

nikolaev24.com.ua

Нагадаємо, що у квітні 2019 року у південно-західній частині Чорного моря проходили навчання під назвою “Морський щит” під командуванням Румунії. Повідомлялося, що у навчаннях брали участь військовослужбовці, а також техніка 9 держав, серед яких Сполучені Штати Америки, Болгарія, Греція, Канада, Голландія, Туреччина, Грузія, Румунія та Україна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*