SpaceX здійснить запуск ракети, яка відправить на орбіту прах 152 осіб

znaj.ua

Повідомляється, що 24 червня американська компанія «Space Exploration Technologies Corporation» (SpaceX) здійснить запуск у космічний простір ракети-носія надважкого класу Falcon Heavy. Згідно з інформацією на борту ракети буде знаходитися оснащення національного управління з аеронавтики та дослідженню космічного простору «NASA» разом з прахом 152 осіб.

Новинний портал «Business Insider» зазначає, що запуск ракети буде здійснений за сприяння «NASA» у прямому ефірі у рамках «STP-2».

Відзначається, що «Celestis Memorial Spaceflights» – організація, яка відповідальна за транспортування останків. Вона постійно купує місця на космічних кораблях для того, щоб відправити у них останки клієнтів. Капсули зі сталі будуть розміщені в одному з супутників, які відправить ракета-носій у космос разом з оснащенням. На рахунку цієї компанії близько восьми суборбітальних польотів. З них 6 здійснювалися на орбіту навколо планети Земля, а також один на Місяць.

znaj.ua

Дана компанія, у тому числі займалася посиланням у космічний простір праху знаменитих людей, серед яких були інженери, космонавти, а також актори з кінокартини «Зоряний шлях». Вартість даної послуги складає від 5 тисяч американських доларів за 1 грам, а на капсули подібно надгробкам можна нанести прощальні слова померлих або будь-який напис.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*