Кравчук засудив депутатів Верховної Ради за небажання співпрацювати із Зеленським

iamir.info

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що в протистоянні між президентом України Володимиром Зеленським та Верховною Радою повністю знаходиться на стороні першого. Кравчук переконаний, що рішення Зеленського про розпуск парламенту є логічним, оскільки «стара влада» не готова до співпраці й реформування державної політики.

За словами Кравчука, у своїх діях Зеленський, перш за все, орієнтується на бажання українського народу, а ситуація з розпуском парламенту яскравий тому доказ. Сьогодні рівень довіри громадян України до Верховної Ради становить не більше 5%, звідси потреба в зміні складу парламенту є закономірною.

iamir.info

Кравчук зазначив, що опору з боку «старої влади» Зеленському навряд чи вдасться уникнути, тому країна потребує серйозних змін. Перший президент України також відзначив, що якби Зеленський заявив про розпуск ВР не в день інавгурації, а вже з кабінету президента, то опір міг би бути меншим.

Кравчук додав, що при відсутності можливості співпраці з Верховною Радою, Зеленський завжди може звернутися за підтримкою до українського народу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*