В Україні можуть посилити покарання для педофілів

vybor.news

27 травня 2019 року на сайті Верховної Ради України була розміщена петиція з приводу посилення покарання для педофілів яке передбачає застосування хімічної кастрації.

Сьогодні петиція зібрала вже понад 28 тис. підписів, в той час як для передачі її на розгляд до Верховної Ради потрібно 25 тис. підписів. Це означає, що депутати зобов’язані найближчим часом розглянути текст петиції й прийняти відповідне рішення.

vybor.news

Автори петиції посилаються на законопроект, розроблений ще у 2017 році, і спрямований на захист дітей від сексуального насильства. Відзначається, що законопроект передбачає створення єдиного реєстру осіб, які вчинили злочини сексуального характеру відносно дітей, а також введення хімічної кастрації педофілів. При цьому автори петиції зазначають, що даний законопроект вже два роки перебуває на стадії допрацювання, оскільки його початковий текст викликав хвилю обурення серед захисників прав педофілів та ґвалтівників.

Застосування хімічної кастрації автори законопроекту пропонують застосовувати у випадках, коли відносно дитини вчинено особливо тяжкий злочин сексуального характеру, або коли злочинцеві винесено діагноз – педофілія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*