Україні потрібно впровадити електронний суд

tradezone.xyz

Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових норм та експерт Реанімаційного пакета реформ, написав у своїй статті про те, що в Україні потрібно впровадити електронний суд. Оскільки це має прискорити отримання якісних послуг у режимі онлайн.

На думку експерта, за електронним судом майбутнє. Адже якщо розгляд суду буде проходити в онлайн-режимі без необхідності з’являтися в іншій частині країни особисто, у майбутньому це буде сприяти економії ресурсів, спрямованих на розширення приміщень, а також ремонти.

Також Куйбіда зазначає, що впровадження електронного суду дозволить відмовитися від традиційних правил підсудності у подібних справах, а також буде сприяти рівномірному розподілу справ між суддями та судовими органами. Таким чином, різні місця знаходження сторін та судового органу в одному діловодстві не завадить зустрічі на судовому засіданні в онлайн-режимі.

tradezone.xyz

За словами Романа Куйбіди, реформи у нашій державі, а також їх підтримка на найвищому рівні стане одним з об’єктів обговорення третьої Конференції, присвяченої питанню реформ в Україні, яка пройде на початку наступного місяця у Торонто.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*