Зеленський анонсував приєднання України до європейського цифрового ринку

digital.report

Голова держави Володимир Зеленський 22 червня у процесі одного з бізнес-форумів анонсував приєднання України до цифрового ринку Європейського простору. Він також звернувся до громадян із закликом не сумніватися у перспективах країни та вкладати кошти в її розвиток.

За словами Зеленського, він інвестує в Україну найдорожче — час. Також закликає й інших українців вкладати кошти, ідеї та час. Згідно з його дослідженням розвитку інших держав, у першу чергу налагоджувалися сфера освіти та галузь технологій. Та Україна вчинить так само, а роль держави в економіці у період наступних 5 років буде зводитися до 3-х речей. Перша полягає у тому, щоб не створювати перешкод у функціонуванні бізнесу. Друга функція — це будівництво інфраструктури та умов для найбільш зручної роботи бізнесу. А третя — це фокусування на сфері освіти, технологій та науки.

Президент зазначив, що на даний момент не вистачає проривних та креативних кадрів, що є необхідною умовою ефективної держави. Тому стратегія країни полягає у діджиталізаціі всіх процесів. А одним із ключових проектів команди Зеленського є проект «Держава в смартфоні». Даний проект є шляхом до скорочення держвидатків, поліпшення якості послуг, збільшення прозорості процесів, а також усунення передумов для хабарництва.

digital.report

Також Зеленський анонсував створення проекту «big data», який є умовою виникнення інноваційної економіки. Але для його реалізації необхідний якісний мобільний зв’язок, а також інтернет по всій державі. Таким чином, здійснити приєднання до європейського «Digital Single Market» Україна повинна за період найближчих п’яти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*