Сподвижник Гриценко помер після побиття його поліцейськими у Вінниці

Newsone.ua

Як заявив голова обласної вінницької організації партії «Громадянська позиція» Сергій Гайструк, пішов з життя Олександр Комарницький, який був членом даної політсили.

Повідомляється, що Комарницький помер після дванадцятиденного перебування в стані коми, отриманої ним в результаті нападу в Вінниці.

На цю новину вже відреагував лідер політичної партії, колишній голова оборонного відомства Анатолій Гриценко. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він заявив, що «Громадянська позиція» вимагає невідворотного покарання того, хто винен у смерті Комарницького, а також звільнення з займаних посад керівників Нацполіції у Вінницькій області.

Newsone.ua

Нагадаємо, що Олександр Комарницький був побитий 11 червня в Вінниці. Гриценко звинуватив в цьому співробітників Нацполіції. У Держбюро розслідувань відреагували на інцидент початком досудового розслідування. Співробітник Нацполіції, в сутичці з яким постраждав Комарницький, в даний момент поміщений під цілодобовий домашній арешт.

Нацполіція також відреагувала на подію, відсторонивши чотирьох обласних керівників відомства. Таке розпорядження віддав голова Нацполіції Сергій Князєв.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*