Неінфекційні захворювання будуть вивчені на загальнонаціональному рівні

torange.biz

В Україні вперше займуться дослідженням неінфекційних захворювань та факторів ризику їх поширення на загальнонаціональному рівні.

Епідеміологічний нагляд за факторами передумов виникнення неінфекційних хвороб, відомий у світі як STEPS, був рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

У повідомленні міністерства нагадали, що понад 130 держав брали участь в STEPS, наша країна вперше проводить таке масштабне дослідження.

Результати STEPS будуть корисні не тільки для ознайомлення з даними по захворюваності всередині України, а й для порівняння її з іншими державами.

torange.biz

Нагадаємо, що неінфекційними хворобами називається категорія хворобливих станів організму людини, які не передаються від одного носія іншому. Такі захворювання прогресують повільно і протікають тривалий період часу, підриваючи фізичне та психоемоційне здоров’я. Дана категорія хвороб є причиною номер один смертності по всій планеті, в тому числі в Україні. До переліку неінфекційних захворювань входить діабет, онкологічні та серцево-судинні захворювання, психічні тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*