Хаос і беззаконня – результат проведення реформи МВС України

infosmi.net

Генерал-полковник Анатолій Могильов, голова політсили «Незалежність», повідомив у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» про те, що він має намір провести аудит грошових коштів, виділених з держбюджету України на реформу системи Міністерства внутрішніх справ. Згідно з інформацією, лідер партії збирається домогтися ревізії коштів, які були виділені західними інвесторами на реформу системи правоохоронних органів.

За словами політика, офіційно в період 2016-2017 років було виділено близько 44 мільярди гривень на Національну поліцію із державної скарбниці. Іноземні партнери, у свою чергу, інвестували в реформу понад 100 мільйонів доларів з метою прищеплення нашій державі досвіду Грузії в питанні реформи правоохоронної системи. Але в результаті проведення реформи, система МВС отримала розвал, а також підвищення рівня недовіри народу до даної структури.

infosmi.net

На думку Могильова, грузинський досвід з самого спочатку був непридатний до України, оскільки території обох держав несумірні у своїх масштабах. Тому наша країна зараз спостерігає результат застосування грузинського досвіду у вигляді хаосу та беззаконня. Також лідер партії повідомив, що власне експерти з Грузії, які реформували систему в Україні, досить швидко покинули межі держави, при цьому здавши українські паспорти.

Могильов заявив, що політсила «Незалежність», у разі обрання до Верховної Ради, має намір стати ініціатором створення Тимчасової слідчої комісії у парламенті. Метою даної комісії буде з’ясування, куди були спрямовані мільярди, які виділялися на реформу МВС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*