«Господар Молдови» мандат собі залишив

fromua.news

Володимир Плахотнюк, молдавський бізнесмен 24 червня написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про своє рішення скласти повноваження голови політичної сили «Демократична партія Молдови». За словами політика, метою даного рішення є «припинення шантажу та тиску», яким нібито схильні члени партії, а також відновлення діалогу демократів з фракціями проєвропейського спрямування.

Лідер партії заявив, що від депутатського мандата він не відмовляється. А причиною політик пояснює не наявністю недоторканності, а тим, що мандат йому було надано від жителів міста Ниспорени. Саме тому рішення стосовно відмови від мандата Володимир Плахотнюк зобов’язаний обговорити з ними.

За словами олігарха, «Демократична партія Молдови» перейшла на сторону опозиції. Також ДПМ відмовилася від альянсу з партією, яка чужа державі своєю програмою та йде всупереч з інтересами народу Республіки Молдови.

fromua.news

Володимир Плахотнюк зазначив, що противники бажають боротися з ним, проте боротьбу ведуть з партією, що у результаті погано впливає як на політсилу, так і на партіях проєвропейського спрямування, які складають нинішній альянс.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*