Зруйнувати пам’ятник Небесної Сотні міг тільки психічно нездорова людина

Сергей Мазур / Facebook

Яна Неруш, представник прес-служби Національної поліції, повідомляє про те, що співробітниками правоохоронних органів був затриманий та поміщений в установу для психічнохворих чоловік, який є підозрюваним у руйнуванні меморіалу Сергію Нігояну, Герою Небесної сотні, у столиці України.

За словами Неруш, даний інцидент стався 23 червня у вечірній час доби. Правопорушник явно перебував у неадекватному стані, коли завдавав пошкодження пам’ятнику, а також розкидував квіти. Згідно з інформацією, його затримали співробітники полку особливого призначення.

Повідомляється, що для того, щоб обстежити чоловіка на предмет адекватності, він був поміщений у психоневрологічний диспансер. Після того, як лікарі оголосять результати обстеження, буде відкрито кримінальну справу, а також затриманому буде оголошено про підозру.

Сергей Мазур / Facebook

Нагадаємо, що меморіал Сергію Нігояну розташований біля місця, де загинув активіст — на вулиці Грушевського біля парламентської бібліотеки.

Раніше повідомлялося, що 23 червня невідомий чоловік розгромив меморіал учаснику Євромайдану Сергію Нігояну. Згідно з інформацією, були розірвані прапори, розкидані квіти, шини та бруківка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*