За обвал штукатурки — геть з роботи, — Кличко

eurusdgraph.com

Повідомляється, що 24 червня у житловому масиві у Києві — на Осокорках зі шляхопроводу обсипалися шматки штукатурки, які приземлилися на машину, що проїжджала під мостом.

Віталій Кличко, голова Київської державної міської адміністрації, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що після даного інциденту був звільнений Дмитро Котлубей, виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Київавтошляхміст». Причиною звільнення було відзначено недбале ставлення до виконання своїх обов’язків.

У повідомленні міського голови йдеться про те, що якщо падає штукатурка з мостів, тоді відповідальні за це чиновники будуть звільнені.

eurusdgraph.com

Мер Володимир Кличко зазначив, що, на його думку, винен балансоутримувач шляхопроводу, який зобов’язаний своєчасно проводити обстеження об’єктів, а також надавати дані іншим службам про виявлені проблеми. Адже він відповідальний за їх належний стан.

Також зазначається, що міський голова доручив департаменту транспорту Київської державної міської адміністрації зайнятися обстеженням, а також наданням даних про найбільш проблемні мости.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*