Франція озвучила умови повернення Росії в ПАРЄ: про Україну ні слова

jdreport.com

Амелі де Моншален, держсекретар Міністерства внутрішніх справ Французької Республіки з питань Європи, повідомила про вимоги, які повинна виконати Росія для відновлення її делегації у Страсбурзі. Коментуючи питання українського нардепа Олексія Гончаренка, держсекретар зазначила, що Росії необхідно допустити комісара РЄ з прав людини на територію держави, а також заплатити внески. Відзначається, що серед вимог до Росії не згадувалася зміна політики стосовно України.

Амелі де Моншален зазначила, що РЄ вже поступився керівництву РФ у декількох питаннях для того, щоб її делегація була відновлена у правах. Однак Росія теж повинна зробити зустрічні кроки. Як зазначається, з-поміж вимог до РФ немає жодної згадки про Україну.

За словами держсекретаря, Європа йде на поступки, але цього не достатньо. Тому Москва повинна виконати свою частину вимог, серед яких оплата внесків, а також допуск комісара з прав людини в РФ з можливістю його переміщення у будь-яку точку держави. Дані вимоги, за словами Моншален, необхідно вирішити протягом декількох днів.

jdreport.com

На думку дипломата, необхідно відновити делегацію РФ у правах, що допоможе громадянам Росії зберегти можливість звертатися до Європейського суду з прав людини. За словами державного секретаря, звичайні росіяни не повинні стати заручниками політсуперечностей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*