Смартфон допоможе впоратися з магами зі світу Гаррі Поттера

www.gamepur.com

Компанія Niantic, яка стала відома завдяки грі «доповненої реальності» Pokemon Go, спільно з Warner Bros. випустила новий ігровий додаток.

Тепер власники мобільних пристроїв з операційними системами Android і iOS отримали можливість поринути в фантастичний світ, створений британською письменницею Джоан Роулінг про юного чарівника Гаррі Поттера.

Додаток також є грою «доповненої реальності», за аналогією з Pokemon Go. Керуючи гаджетом, користувач повинен буде битися з темними магами — «смертежерами», збирати різні предмети, готувати чарівне зілля та відкривати нові заклинання.

www.gamepur.com

На відеохостингу YouTube був опублікований трейлер гри. Сюжет буде розвиватися після подій, якими закінчилася остання книга про «Хлопчика, який вижив». Відповідно до опису, у світі не-чарівників («маглів») з’явилися маги та магічні істоти, артефакти та інші елементи чарівного світу. Користувач повинен вступити в таємний загін Міністерства магії та захистити світ «маглів» від надприродних і недоброзичливих сил.

На даний момент гра доступна тільки на території Великобританії та Сполучених Штатах. Дата релізу для інших країн в даний час невідома.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*