Гройсман пообіцяв підвищити дохід громадянам з великим стажем, але маленькою пенсією

polit.media

Голова уряду України Володимир Гройсман виступив із заявою про те, що на наступному засіданні Кабміну буде прийнято рішення про підвищення пенсійних виплат громадянам, які мають великий стаж, але незначний заробіток. Це підвищення має почати діяти на постійній основі з першого числа наступного місяця.

Прем’єр нагадав, що на початку минулого року, в ході свого виступу в Маріуполі, він дав обіцянку, що реформа, проведена урядом, торкнеться всіх українців. З того моменту поступово піднімалися пенсії військовим, а також представникам професій, які завдають шкоди здоров’ю.

Водночас, у нашій країні особливої уваги вимагала ще одна категорія пенсіонерів – ті, які мають великий стаж, але незначний заробіток, а значить, й маленькі пенсії.

polit.media

Однак, завдяки економічному зростанню нашої країни, в Кабінеті міністрів вивели на фінальну стадію рішення, які дадуть можливість збільшити пенсійні виплати зазначеної категорії громадян.

Прем’єр додав, що жінки, стаж яких перевищує 30 років, та чоловіки зі стажем 35 років й більше зможуть отримувати підвищені пенсійні виплати. Сума таких пенсій повинна бути не менше, ніж 2 тисячі гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*