Політичний батл опозиції України. Мураєв викликав Бойка на публічні дебати

vybor.news

Прес-центр політичної сили «Опозиційний блок», посилаючись на профіль у соціальній мережі «Фейсбук» позафракційного нардепа Євгена Мураєва, інформує, що він звернувся до кандидата в нардепи ВРУ від «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Бойко із закликом вийти на дебати.

Так, він зазначив, що знає, чого боїться Бойко – правди про справу з головою Генпрокуратури Луценка та про змову в Австрії, який свого часу дав можливість колишньому президенту Порошенко очолити Україну.

Мураєв підкреслив, що велика частина кандидатів в парламентарі Верховної Ради від партії, яку представляє Бойко є подільниками колишнього голови України Петра Порошенка, а також одіозними особистостями, як, наприклад, Ілля Ківа.

Також Мураєв висловив жаль, що Юрій Бойко, який зобов’язаний своїм рейтингом «Опоблоку», став інструментом в руках Віктора Медведчука та екс-голови держави Порошенка.

Політик додав, що викликає Бойко на публічні дебати, для того, щоб українці дізналися про нього правду, а також про те, чому «Опоблок» не має наміру об’єднуватися з такими політиками як Бойко або Порошенко. Мураєв надав Юрію Бойку право вибору дня, дати та місця проведення дебатів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*