МВС України: повідомлення про хибні мінування на території України приходять з серверів, розташованих в Росії

24tv.ua

Як повідомив глава департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко МВС України вимагає змінити порядок реагування на інформацію про мінування. Таке рішення було прийнято у зв’язку з випадками помилкових повідомлень, що почастішали.

Він зазначив, що у зв’язку з масовими повідомленнями про замінування будь-яких об’єктів у великих містах нашої країни, у відомстві ініціюють підготовку проекту, що передбачає зміни у внутрішні акти, де буде уточнюватися як правоохоронці повинні реагувати на подібні відомості. Крім того, паралельно з цим йде підготовка змін у Кримінальний кодекс для посилення відповідальності за відповідні повідомлення.

Шевченко, посилаючись на даний кіберполіції України, підкреслює, що найчастіше подібні повідомлення надходять з серверів, розташованих в Росії або в окупованих східних регіонах України. За допомогою IP-телефонії та інтернету здійснюється розсилка повідомлень про замінування, проте буває і так, що громадяни нашої країни самі вирішують надати поліції неправдиві відомості про мінування, за що їх залучають до відповідальності.

24tv.ua

Голова департаменту також зазначив, що торгові рієлтори, в супермаркетах яких евакуюють покупців у зв’язку з повідомленнями про мінування, зазнають збитків, оскільки змушені припиняти торгівлю. У зв’язку з цим в МВС не виключають можливості внесення змін до норм, що прописують евакуацію громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*