ДБР України розкриває фінансові наслідки «Свиногейта»

vchasnoua.com

Перший заступник Держбюро розслідувань Ольга Варченко в соцмережах інформує, що відомство змогло перешкодити розтраті грошей з державного бюджету з боку керівництва «Київського бронетанкового заводу». Зазначимо, що мова йде про фінанси, сума яких сягає 9 мільйонів гривень.

Так, відомством було з’ясовано, що керівництво підприємства 30 липня минулого року уклало контракт на постачання з «Торговим домом «Партсет». Даний контракт припускав, що завод повинен був закуповувати під виглядом нових вже використані запчастини до техніки. При цьому, дані запчастини не відповідали необхідним нормам.

Також Варченко розповіла, що договір був укладений 30 липня, та його сума становила 3 мільйони 800 тисяч гривень, а тендер на постачання проводився лише 110-го серпня минулого року. При цьому, перемогу на аукціоні здобув «Торговий дім «Партсет». У зв’язку з цим, є всі підстави стверджувати, що закупівлі проводилися фіктивно.

vchasnoua.com

Також наголошується, що пізніше в рамках укладеного контракту, підписувалась ще низка специфікацій. У зв’язку з цим, сума контракту зросла до 9,14 мільйона гривень. Держпідприємство оплату на дану суму не проводив, однак у звіті Державної фіскальної служби дані витрати були вказані.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*