Механізм санкцій скасований, Росія може повертатися в ПАРЄ

vybor.news

У Парламентській асамблеї Ради Європи в ніч на 25 червня була прийнята резолюція, яка вносить зміни в механізм застосування санкцій від цієї організації.

Таким чином, російська делегація отримала можливість повернутися в ПАРЄ і приступити до роботи без обмежень в процедурі голосування.

Нічне голосування продемонструвало явку, яка була вище середньостатистичної. «За» резолюцію, що відкриває Росії повернення до ПАРЄ, проголосувало 118 депутатів. При десяти тих, хто утримався, 62 учасники голосування висловилися проти резолюції.

У регламенті з’явилася норма, яка скасовує право організації обмежувати можливості будь-якої національної делегації, в тому числі російської.

Рішення ПАРЄ вже викликало реакцію української сторони, депутати від якої заявили, що повноваження Росії будуть оскаржені відразу після того, як її делегація надасть свій список депутатів.

vybor.news

Уже відомо, що Москва направить своїх делегатів для відновлення роботи в ПАРЄ для роботи тих без будь-яких обмежень вже сьогодні 25 червня.

Нагадаємо, що російська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи була позбавлена права голосу після того, як Кремль здійснив анексію Криму. В знак протесту Росія покинула організацію, однак через низку країн-симпатиків активізувала зусилля щодо зняття санкцій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*