Центрвиборчком України відмовив Шарію в реєстрації

infonews.org.ua

Українському журналісту і відеоблогеру Анатолію Шарію було відмовлено в реєстрації кандидатом в депутати для участі в парламентській кампанії.

ЦВК в роз’ясненні своєї відмови посилається на Основний закон, який забороняє реєстрацію для претендента на депутатський мандат, якщо особа проживала за межами України понад п’ять останніх років.

Аналогічну відмову отримав і кандидат під номером п’ять від «Партії Шарія», Євтухов Є.А.

У заяві ЦВК вказується, що відповідно до відкритої інформації, Анатолій Шарій виїхав за кордон понад п’ять років тому, проживаючи весь цей період часу поза Україною.

infonews.org.ua

Анатолій Шарій отримав популярність своїми журналістськими розслідуваннями, які публікувалися різними Інтернетвиданнями в минулому десятилітті. В результаті конфлікту з владою в період президентства Віктора Януковича журналіст залишив Україну і попросив притулок в Європейському Союзі. Пізніше він став вести відеоблог на YouTube, де критикував президентство Петра Порошенка та його команду, а також низку українських ЗМІ.

Після перемоги в президентських перегонах Володимира Зеленського та розпуску їм Верховної Ради, Анатолій Шарій оголосив про свій намір пройти в парламент наступного скликання, заснувавши при цьому політичну партію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*