Зеленський виконав свою, особисту, обіцянку перед шахтарями

enews.md

Як розповів у своєму сюжеті «24 канал», глава держави придбав для близьких загиблого гірника шахти «Лісова» Михайла Павлика.

Для сім’ї Павлика президентом була придбана двокімнатна квартира в місті Червоноград, розташованому у Львівській області.

Уже відомо, що новосілля родичами Павлика відзначатиметься на День незалежності 24 серпня, коли на житлоплощі закінчаться ремонтні роботи.

Заступник голови президентської Адміністрації Кирило Тимошенко, коментуючи подію, зазначив, що президент нікого не інформував про покупку житла для сім’ї загиблого, і не збирається робити це в майбутньому.

enews.md

Раніше квартиру для сім’ї загиблого шахтаря придбав телеканал «Прямий», тому зараз у дружини Павлика та його трьох дітей (двох хлопчиків-підлітків і восьмирічної дочки) дві нових житлоплощі.

Нагадаємо, що 29 травня на світанку стався обвал шахти «Лісова» у Львівській області, що призвело до загибелі двох гірників. Під час візиту на місце інциденту президент обмінявся різкими коментарями з журналістською «Прямого», після чого Зеленський пообіцяв придбати для сім’ї одного із загиблих квартиру. Пізніше стало відомо, що «Прямий» купив квартиру, яку рідні Павлика орендували в Червонограді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*