Восени Україна вводить в обіг нову банкноту в 1000 гривень

1000uah.bank.gov.ua

У прес-службі Нацбанку України повідомили, що вже восени поточного року в обіг буде введена нова банкнота номіналом 1000 гривень. Відзначається, що вона буде істотно відрізнятися від інших банкнот як розміром, так і кольоровою гамою.

Представники Нацбанку, розповідаючи про те, як будуть виглядати нові 1000 гривень, зазначили, що у якості відомого українського діяча на зворотному боці банкноти зображений Володимир Вернадський. За словами голови НБУ, Вернадський зробив дуже багато для розвитку науки в Україні. Зокрема, він популяризував низку абсолютно нових галузей наук, є одним із засновників Української академії наук, яку сам же вперше й очолив.

Як пояснюють в НБУ, внесок Вернадського в історію та науку неможливо переоцінити, а тому рішення помістити його портрет на нову банкноту абсолютно виправдане. Також повідомляється, що з іншої сторони банкноти буде зображено будівлю Президії Національної академії наук України.

1000uah.bank.gov.ua

Нова банкнота з’явиться з 25 жовтня, а її розмір складе 75х160 мм. За словами представників НБУ, поява паперових 1000 гривень дозволить заощадити гроші як державі, так і бізнесу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*