Австрія екстрадує українського олігарха Фірташа до США

news.meta.ua

Українського олігарха Дмитра Фірташа, якого звинувачують у хабарництві, можуть позбавити волі строком на 50 років. Приводом для цього послужило підсумкове рішення Верховного суду Австрії, відповідно до якого дозволяється екстрадиція українського олігарха в США.

Наступним етапом стане передача рішення суду на розгляд міністру юстиції Австрії. Якщо він його схвалить й поставить підпис, то Фірташ незабаром буде переданий Сполученим Штатам. Про це на своєму Twitter-акаунті написав журналіст Стефан Мелічар.

За повідомленням новинного агентства «Радіо Свобода», відразу після того, як рішення суду було озвучено, Фірташ та його адвокат покинули будівлю. Спілкуватися з журналістами вони відмовилися.

news.meta.ua

Нагадаємо, що Фірташа звинувачують у хабарництві. Зокрема, сторона обвинувач стверджує, що олігарх давав хабара індійським чиновникам загальною сумою в 18,5 млн доларів, у відповідь на що, отримав ліцензію на видобуток титанової руди в Індії, яку надалі він планував продавати на території США. У разі екстрадиції й доказу провини, на нього очікує покарання у вигляді позбавлення волі строком на 50 років, а також конфіскація всіх активів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*