Саакашвілі не дозволили свідчити проти мера Одеси

press-centr.com

Екс-голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі повідомив, що на судовому засіданні у справі Геннадія Труханова суддя заборонив йому представити докази провини мера Одеси. За словами Саакашвілі, при собі у нього був цілий пакет раніше вилучених документів, в яких є незаперечні докази масового підкупу одеських чиновників, ЗМІ та депутатів з боку Труханова та його помічників.

Саакашвілі зазначив, що документи, вилучені у колишнього помічника мера Одеси, є доказом існування в Одесі так званого «паханату». За словами грузинського політика, Труханов спільно з бізнесменом Володимиром Галантерніком, якого називають справжнім «господарем» Одеси, повністю контролює місто й краде з бюджету країни мільярди гривень. Саакашвілі додав, що ці гроші йдуть на підкуп місцевих чиновників, телеканалів, депутатів, а також за ці гроші вони найняли російського політтехнолога.

press-centr.com

За словами Саакашвілі, прокурор Антикорупційної комісії, присутній в залі суду, дозволив йому представити докази. Однак суддя, якого, за словами грузинського політика, підкупив Труханов, заборонив йому свідчити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*