МЗС України: через зраду наша країна втратила довіру до Ради Європи

Mixnews.lv

Павло Клімкін, голова Міністерства закордонних справ, у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» повідомив про те, що Дмитро Кулеба, постійний представник України при РЄ, був відкликаний з метою проведення консультації з причини рішення ПАРЄ стосовно відновлення прав делегації РФ у ПАРЄ.

Голова зовнішньополітичного відомства повідомив, що РЄ втратив довіру в очах нашої держави, а відновити її буде вкрай важко, оскільки РЄ стала звичайним менеджером з позиції лідера у питанні захисту прав людини. За словами Павла Клімкіна, делегація нашої держави доклала всіх зусиль у Парламентській Асамблеї Ради Європи, тому цілком логічним кроком було з боку України відкликати постійного представника.

Mixnews.lv

Голова відомства заявив про те, що рішення стосовно повернення РФ у ПАРЄ було прийнято ще до моменту проведення виборів президента в Україні. Політик зазначив, що дане рішення було б схвалено у будь-якому випадку при будь-якому розвитку ситуації у нашій країні

Раніше повідомлялося про те, що нардеп Вадим Рабинович заявив, що міжнародна організація Рада Європи втратила довіру до нашої країни після того, як був відкликаний постійний представник Кулеба.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*