Журналіст з України, якого засудили за шпигунство у Білорусі, подав прохання про помилування

mspring.online

Олексій Стук, заступник генпрокурора Республіки Білорусь, повідомив про те, що Павло Шаройко, журналіст з України, засуджений за шпигунську діяльність терміном на 8 років, подав клопотання про помилування.

Олексій Стук у ході прес-конференції, що пройшла 25 червня у столиці Республіки Білорусь — Мінську, заявив, що журналіст подав клопотання про помилування, яке вже розглядається комісією. За словами заступника генпрокурора, рішення з даного питання відклали до моменту наступу конкретних умов, але які саме умови повинні скластися — Стук не повідомив.

Нагадаємо, що два роки тому стало відомо про те, що співробітниками КДБ Білорусі було здійснено затримання Павла Шаройко. Згідно з інформацією Комітету, координував шпигунську діяльність журналіста Ігор Скворцов, працівник головного розвідувального управління оборонного відомства України. У результаті чого, за діяльність, яка була несумісна зі статусом дипломата, Скворцова вислали з Республіки Білорусь. Після чого, наша держава, дотримуючись принципу взаємності, вислала з України дипломата Білорусі.

mspring.online

Пізніше, взимку минулого року суд вищої інстанції Республіки Білорусь виніс вирок журналісту, згідно з яким за фактом шпигунства було призначено запобіжний захід у розмірі 8 років позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*