Захопленим морякам з України загрожує до 6 років колонії

begemot.media

Слідство Федеральної служби РФ почало оголошувати остаточні звинувачення військовополоненим морякам з України, які були захоплені восени минулого року в Азовському морі поблизу Керченської протоки.

За словами Айдера Азаматова, адвоката, українським військовослужбовцям загрожує запобіжний захід строком до 6 років колонії за частиною 3 статті 322 Кримінального кодексу РФ. Також, слідство вже ознайомило сторону захисту з підсумками раніше проведеної експертизи.

Згідно зі словами адвоката, Юрій Будзило, український моряк, заявив про те, що він своєї провини не визнає, а також наголосив на абсурдності звинувачення. Також моряк нагадав, що він є військовополоненим та тому до нього й інших моряків необхідно застосовувати положення Третьої Женевської конвенції.

begemot.media

Микола Полозов, другий адвокат у справі захоплених моряків з України, зазначив, що за період часу до 9 липня слідство здійснить пред’явлення остаточного звинувачення всім захопленим військовослужбовцям з України. А на даний момент було пред’явлено звинувачення лише трьом громадянам України — Юрію Будзило, Богдану Небилиці, а також Євгену Семідоцькому.

Згідно з інформацією, після даної стадії сторона захисту та моряки перейдуть до фази ознайомлення з матеріалами справи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*