Канада чекає візиту президента Зеленського

www.belvpo.com

Офіційний сайт голови України повідомляє про те, що протягом наступного тижня Зеленський здійснить робочу поїздку у Канаду.

Згідно з інформацією, поїздка буде здійснена у період 1-3 числа наступного місяця. Відзначається, що у процесі поїздки Зеленський візьме участь у Конференції з питань підтримування реформ у нашій державі. Також наголошується, що будуть проведені зустрічі з Джастіном Трюдо, головою Кабміну Канади, Христею Фріланд, головою зовнішньополітичного відомства, а також з учасниками канадського федерального законодавчого органу та учасниками ділових кіл. Відповідно до інформації, Зеленський також зустрінеться з українською громадою, розташованою у Канаді.

www.belvpo.com

Нагадаємо, що Вільям Тейлор, американський дипломат, заявив про те, що приблизна дата проведення зустрічі президентів держав України та США — Зеленського та Трампа, на даний момент не встановлена. Також повідомлялося про те, що Валерій Чалий, дипломат України в Америці, зазначив, що зустріч президентів, можливо, буде проведена після 21 липня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*