Під час екстремального селфі через хлопця пройшло 27 тисяч вольтів

facebook.com/pol.kyivregion

Прес-служба поліції Київської області інформує про те, що у населеному пункті Бровари 14-річного школяра, охочого зробити селфі, вдарило струмом, вольтаж якого склав 27 тис.

Відзначається, що школярі компанією пішли на залізничну станцію під назвою «Бобрик». Підліток заліз на захисну сітку, яка була над переходом для пішоходів, де хотів зробити екстремальне фото. У процесі рухів випадково хлопчик доторкнувся до металевої опори, вольтаж якої становив 27 тисяч вольтів.

facebook.com/pol.kyivregion

Згідно з інформацією, тіло та одяг підлітка відразу почали горіти. А одна з однокласниць почала гасити хлопця футболкою, також вона подзвонила у швидку допомогу та батькові. Чоловік приїхав відразу ж після чого негайно повіз хлопчика у медустанову, де встановили, що у школяра близько 70% тіла становили опіки, а також був встановлений шок I ступеня. Відзначається, що хлопчика збираються відправити до столичного опікового центру.

Також співробітники правоохоронних органів відразу ж прибули на місце інциденту, де було з’ясовано, що підліток зателефонував однокласницям та запропонував їм погуляти. Школярки застерігали хлопця, щоб він не піднімався так високо, однак потерпілий не послухав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*