США виділили фінанси на посилення захисту військових складів від диверсантів Росії

www.obozrevatel.com

На підвищення якості зберігання боєприпасів і озброєнь української армії Вашингтон має намір виділити як мінімум 4 мільйони доларів США.

Про це повідомило дипломатичне представництво нашої країни в Сполучених Штатах на своєму акаунті в соціальній мережі Facebook.

Як розповіло посольство, американо-українською двосторонньою робочою групою був підписаний відповідний меморандум. На ньому був присутній помічник американського держсекретаря з питань військово-політичної тематики Купер Кларк, посол України Валерій Чалий та керівник департаменту міжнародної безпеки українського зовнішньополітичного відомства Руслан Німчинський.

Відкриваючи зустріч, посол України в США зазначив довіру між нашою країною та Сполученими Штатами, а також поглиблення стратегічного партнерства.

www.obozrevatel.com

Робоча американо-українська група проводить зустрічі двічі на рік, по черзі в столицях обох держав. Там обговорюються питання міжнародної безпеки, нерозповсюдження зброї масового ураження і засобів ураження його цілей, санкції для стримування агресії РФ і багато іншого.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*