Близько 20 громадян України продали свої нирки у Казахстані

ukr-pres.in.ua

В’ячеслав Аброськін, перший заступник голови Нацполіції, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що близько 20 українців на незаконних підставах продали свої внутрішні органи у Республіці Казахстан.

Відзначається, що співробітники правоохоронних органів ведуть розслідування у кримінальній справі за фактом торгівлі внутрішніми органами на незаконних підставах. Згідно з інформацією, правоохоронцям вдалося з’ясувати, що близько 20 українських громадян продали свої нирки. Як зазначається, за продаж своїх органів українці отримували суму 10-15 тисяч доларів, проте ті, хто купували органи повинні були заплатити вартість у 10 разів більше, що складало близько 150 тисяч доларів за нирку.

ukr-pres.in.ua

За інформацією Нацполіції, один з чоловіків повідомив, що пішов на цей крок заради здійснення оплати операції його дружини, яка хворіє на рак. А інший чоловік пояснив свій вчинок тим, що на ці гроші він буде жити. В’ячеслав Аброськін зазначив, що українські громадяни лише постачають свої органи, проте за цим стоїть організована злочинність, яка заробляє на чужому нещасті. Повідомляється, що співробітники правоохоронних органів затримали кілька людей, які мають відношення до даної злочинної діяльності, серед них виявився лікар-трансплантолог.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*