В Одесі з’явилися нові білборди зі скандальними цитатами партії «За життя»

usionline.com

В Одесі з’явилися нові білборди з цитатою голови політсили «Опозиційна платформа — За життя» Вадима Рабиновича. Відзначається, що вони прийшли на зміну скандальним білбордам зі словами Іллі Ківи, представника політичної сили «опозиційна платформа».

Згідно з інформацією, на новому рекламному щиті зображені Сергій Льовочкін та Юрій Бойко, а також фраза Вадима Рабиновича, який їх критикував до об’єднання з партією “Опозиційна платформа” восени минулого року, коли був лідером партії «За життя».

Відзначається, що у фразі вказувалося на те, що саме Сергій Льовочкін та Юрій Бойко були власниками облгазів України.

usionline.com

Нагадаємо, що недавно вибухнув скандал, приводом якого стали борди з цитатами Іллі Киви. У політсилі зазначили, що припускають, що до цього причетний Геннадій Труханов, міський голова Одеси, який входить у число конкурентної партії «Опозиційний блок». Парламентарій від «Опозиційної платформи» Микола Скорик заявив, що борди були замовлені міською владою Одеси. Оскільки, на його думку, без участі одеських чиновників подібне влаштувати неможливо. Також з цього приводу було подано заяву до правоохоронних органів, в якому містилася вимога покарати осіб, які замовили та виконали цей злочин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*