У екс-радника Порошенка проводять обшуки

bykvu.com

Політична сила екс-президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність» заявила, що співробітники правоохоронних органів займаються проведенням обшуків у Юрія Бірюкова, волонтера та колишнього радника екс-голови держави.

У повідомленні наголошується, що дані обшуки, які почалися 26 червня у Юрія Бірюкова, кандидатури у парламентарії від політсили «Європейська солідарність», на думку партії є політтиском, а також переслідуванням з політичних мотивів, що зовсім не ховаються.

bykvu.com

За словами представників «Європейської солідарності», Бірюков ніколи не був посадовою особою, яка несла матеріальну відповідальність. Насправді саме його дії зупинили схеми корупційного характеру, а також було покращено забезпечення армії. Політична сила Петра Порошенка розцінює обшуки як реванш, а також спроби розправитися з тими, хто надавав допомогу армії України здійснювати протистояння російської агресії. Тому «Європейська солідарність» пообіцяла не допустити реваншу сил проросійського спрямування.

Повідомляється, що сам Юрій Бірюков поки не коментував обшуки. Також немає інформації стосовно того, рішенням якого суду здійснюються обшуки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*