На виборах до Верховної Ради українці мають зробити вибір відразу з 8 Зеленських

strana.ua

На Facebook-сторінці Громадянської мережі «ОПОРА» з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що на даний момент ЦВК зареєструвала кілька кандидатів з прізвищем Зеленський. При цьому наголошується, що у всіх восьми кандидатів різні імена та по батькові, а тому вони не можуть бути клонами чинного президента України Володимира Зеленського.

Дану ситуацію прокоментувала голова ЦВК Тетяна Сліпачук, зазначивши, що всі кандидати з прізвищем Зеленський не є клонами. Як доказ вона назвала те, що зазначені вісім людей не змінювали прізвища напередодні виборів, зареєстровані на різних округах, а також у них різні імена та по батькові.

strana.ua

У списку кандидатів з прізвищем Зеленський є як чоловіки, так і жінки. При більш детальному ознайомленні з інформацією про кандидатів стає очевидно, що більшість з них самовисуванці й представляють східні області України. В основному це Харківська, Луганська та Сумська області. Єдиним кандидатом, який проживає у Волинській області, є Ярослав Зеленський від партії «Українська стратегія Гройсмана».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*