Гройсман: треба дізнатися про фактичну вартість тепла і води для українців

adviceed.com

Повідомляється, що прем’єр Володимир Гройсман дав завдання 3-м відомствам, серед яких Мінбудівництва та житлово-комунального господарства, Міністерство регіонального розвитку, а також Держаудитслужба. Відзначається, що Гройсман доручив відомствам провести аудит кожного ТКЕ на предмет об’єктивності поточної вартості послуг на воду та тепло.

За словами прем’єра, згідно з підсумками реформи децентралізації, бюджети місцевої влади збільшилися у чотири рази, таким чином, кошти на модернізаційні процеси є.

Гройсман зазначив, що місцева влада має велику кількість фінансових ресурсів. Але спостерігається загальний тренд, спрямований на піар-діяльність — установка фонтанів або укладання плитки. Прем’єр повідомив, що підтримує даний тренд, однак чи потрібен людям фонтан, якщо води немає. Адже згідно з інформацією, тарифи на тепло ТКЕ ставить 1800-2000 грн за гігакалорію, тим самим отримуючи величезну різницю від собівартості та призначеної ціни за послуги. А народ повинен оплачувати свої рахунки, хоча ці кошти йдуть місцевій владі, а не Кабміну.

adviceed.com

Голова Кабінету міністрів повідомив, що у контексті програми під назвою «Чесна платіжка» будуть оприлюднені всі особи, які володіють теплокомуненерго. Дана дія спрямована на те, щоб народ знав місцевих власників, які наживаються на звичайних споживачах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*